ČESKÁ TCHOUKBALLOVÁ EXTRALLIGA

Celkové výsledky

Výsledky po třetím hracím dnu a tedy celkové výsledky ČTE 2016/2017

Lomnická Limetka se svými výkony nejenom v posledním hracím dnu stala mistrem tohoto ročníku. Její sesterská Limeta potvrdila své kvality, když vyhrála třetí Lomnické kolo a zajistila si tak celkově druhé místo v lize. Rumcajska Jičín držela po všechna kola vyrovnanou úroveň hry. Zápasy posledního kola pak rozhodly o jejím konečném třetím ligovém místě. Energická hra přinesla Pšoukům Praha v několika zápasech skvělé výsledky. V celkovém pořadí však končí na čtvrtém místě.

Děkujeme všem za hezkou hru a těšíme se na shledanou na dalších turnajích.

Výsledné pořadí České tchoukballové extraligy 2016/2017

1. místo TBC Limetka Lomnice

2. místo TBC Limeta Lomnice

3. místo Rumcajska Jičín

4. místo TBC Pšouci Praha

Výsledky po druhém turnaji ČTE 2016/2017

1. místo TBC Limetka Lomnice (8 zápasových bodů)
2. místo TBC Limeta Lomnice (5 zápasových bodů)
3. místo Rumcajska Jičín (5 zápasových bodů)
4. místo TBC Pšouci Praha (2 zápasové body)

Druhý turnaj České tchoukballové extraligy byl opět ve znamení dobrých výkonů a zajímavých výsledkových situací. Lomnická Limetka předvedla vyrovnaný výkon, na který žádný další tým na tomto turnaji neměl odpověď a Limetka tak zvítězila ve všech odehraných zápasech. V ostatních zápasech bylo k vidění kromě pěkné hry i několik napínavých momentů, ale také i celá řada nevynucených chyb. Divácky přitažlivá byla především koncovka zápasu mezi pražskými Pšouky a lomnickou Limetou, kdy Pražané vedli v zápase až dvouciferným rozdílem ve skóre. Poslední třetinu Limeta posbírala potřebnou energii a společně se snahou eliminovat chyby z předchozího průběhu hry dokázala v posledních minutách dotáhnout zápas do konečného výsledku 58:58. Vyrovnaný byl také zápas mezi jičínskou Rumcajskou a pražskými Pšouky, ve kterém se nakonec Rumcajsce podařilo udržet mírný náskok až do konce zápasu.

Výsledky po prvním turnaji ČTE 2016/2017

První turnaj České tchoukballové extraligy byl odehrán v Jičíně v sobotu 5. listopadu. Vyrovnaná hra vedla ke kuriózním výsledkům, kdy o pořadí v turnaji rozhodoval každý bod a rozdíl ve skóre. Zápasově se ovšem nejlépe dařilo TBC Limetce z Lomnice nad Popelkou, která vyhrála všechny zápasy a zaslouženě tak prozatím vede ligu se čtyřmi turnajovými body. Druhé místo po prvním turnaji drží Rumcajska Jičín, třetí je další v zeleném hrající tým z Lomnice a to TBC Limeta. Prozatím poslední jsou hráči TBC Pšouků Prah